JAK ZACZĄĆ?

Pierwszy krok do poznania CrossFitu i rozpoczęcia regularnych treningów został właśnie przez Ciebie zrobiony.

Czym jest osławiony CF? Połączeniem trzech dziedzin sportu – wytrzymałościowej, siłowej oraz gimnastycznej. W praktyce poprawiamy wszystkie ludzkie cechy motoryczne, takie jak m.in. siła, szybkość, gibkość czy też wytrzymałość.

W Docku pracujemy nad uniwersalnością i ogólnie pojętą sprawnością – nie chodzi nam tutaj o przerzucanie 20 ton lub przygotowanie do biegu na 100 km. Oddajemy Ci w pełni kompletną infrastrukturę treningową oraz doświadczonych trenerów, z pomocą których osiągniesz to, co założyłaś/eś przed przyjściem do klubu. Jak szybko – zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie. Musisz lubić wysiłek, zmęczenie; niezależnie od poziomu zaawansowania pragniemy widzieć, że dajesz z siebie 100%. Podsumowując – podnieść z ziemi spory ciężar, następnie podciągnąć się na drążku kilka/naście razy i przebiec kilometr w dobrym czasie – to jest właśnie sprawność i wszechstronność, którą osiągasz trenując z nami.

INTRO

Zaczynasz od zajęć INTRO – krótkiego wprowadzenia dla nowych klubowiczów. Obejmuje ono jedno spotkanie w czasie którego uczysz się najważniejszych ruchów w CF i bezpiecznego ich wykonania. To obowiązkowe szkolenie przygotuje Cię na dalszą pracę w czasie regularnych WOD-ów (Workout of The Day; trening danego dnia), gdzie pod trenerskim okiem będziesz stale szlifować technikę wyniesioną z INTRO.

Zajęcia odbywają się na Stadionie w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 (trwają 1,5h). Do Intro można podejść po wykupieniu przynajmniej miesięcznego karnetu. Zajęcia są w niego wliczone i nie podlegają dodatkowej opłacie.

Informacje o cenach znajdują się w zakładce Cennik. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – pisz/dzwoń śmiało. Zapraszamy również na naszego facebookowego fanpage’a, gdzie wrzucamy wszystkie bieżące informacje.

PS.

Nie wiesz czy taki rodzaj wysiłku w ogóle Ci odpowiada?

Wpadaj do Docka przekonać się osobiście. Pierwsze zajęcia są nieodpłatne. Zgłoś się do trenera, powiedz że jesteś pierwszy raz i trening zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych możliwości.

Do zobaczenia w Klubie!